Hakkımızda

İnternet dünyası çok hızlı değişiyor ve her geçen gün büyüyor. Hıza ve değişime uyum sağlamak isteyen firmalar ve kurumlar ise web sitelerini geliştirmek zorundalar. Limir.net olarak sizlere internet dünyasında ayrıcalıklı bir yer açmak için çalışıyoruz.

2007 yılında bir Fen Lisesinin Avrupa Birliği Gençlik Projesine web sayfası yapan ve günümüze kadar yüzlerce web sitenin isim tescil, site barındırma ve tasarımını gerçekleştiren bir firmayız. Ardından İngiltere/Newcastle’da bir pizzacıya online sipariş verilebilen bir web sitesi hazırladık. Böylece derya deniz olan internet dünyasına güzel bir giriş yapmış olduk. Sonralarda ise Gaziantep ilindeki birçok orta ölçekli işletmelere web siteleri tasarladık. Yıllardır bizimle çalışmaya devam eden müşterilerimize referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.

2007 yılından bugüne kadar yüzlerce web sitesi yaptık. Müşterilerimizin telefonlarını asla açmamazlık yapmadık. Netice itibariyle tüm web siteleri elektronik ortamlarda, sunucularda, sunucularda datacenterlarda saklanıyor. Haliyle bazı zamanlar elektrik sorunlarından kaynaklı kesintiler yaşanabiliyordu. Gece yarısında bile web sitem çalışmıyor diyenlerin sorununu giderdik. Bugün ise web sitelerinde açılmama sorunu %99,9 giderilmiştir. Artık tüm çözümler uygulanmış ve web siteleri asla kapanmamaktadır.

Artık Limir.net olarak yoluna devam eden firmamız kurumsal çözümlerde müşterisine tüm kolaylıkları göstermektedir. Sizlerde işletmenize veya şahsınıza ait bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız hemen Limir.net’i arayın.

Siz hayal edin, biz kodlayalım.

Limir.net