İçeriğe geç

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış web siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla web site sahipleri kendi istedikleri zamanlarda güncelleme yapabilmektedirler. İçerik yönetim sistemine sahip bir web sitesinin ilk maliyetleri yüksek olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Limir Premium Software, Joomla, WordPress ve Opencart gibi dünyada milyonlarca kullanıcısı olan stabil, sorunsuz ve esnek bir İYS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarımlar için İYS kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar. 

Limir Premium Software, profesyonel tasarım anlayışı ile, ön hazırlık aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.